directadmin
HTML Düzeltmek

HTML, bir web tarayıcısına sayfayı nasıl görüntülemesi gerektiğini söyleyen dildir. Örneğin, <b> ile başlayıp </b> ile bitirdiğiniz tüm yazılar kalın (bold) olarak görünecektir. Biri www.domainisminiz.com adresinizi ziyaret ettiğinde, ana sayfanızın dizinindeki index.html dosyasına ulaşır.

HTML düzeltmesi için özel programlar varıdır. Örneğin, Microsoft FrontPage, HotDog Professional, ve Macromedia Dreamweaver . Ayrıca download.com gibi sitelerden indirebileceğiniz başka HTML programları da mevcuttur.

En iyi HTML düzeltme programları, yeni başlayanlar için karmaşık olabilir. Eğer siz de yeni başlayanlardansanız, bir online site kurma / HTML aracını kullanabilirsiniz. Online site kurma araçlarında, hiçbir temel bilgiye ihtiyacınız yoktur. Bu araçlar, size bilgilerinizi yazabileceğiniz bir form sunar ve bu bilgilere dayalı web sitesi oluşturmanıza yardımcı olur. Bazı programlar, sitenizin görünümünü değiştirmenize, grafikler veya metinler eklemenize olanak tanır. Bu programlar genelde ücretsizdir, fakat daha gelişmiş modelleri belli bir ücrete tabi olabilir.

hosting